каталог elektrotovary фото товаракаталог tovary фотографія товару №8каталог watches зображення товарів
Описання товару

Ліхтарик медичний, діагностичний, світлодіодний (тепле жовте світло). Може використовуватися ЛОР лікарями, стоматологами, працівниками швидкої мед. допомоги, педіатрами та ін.


Корпус даного діагностичного ліхтарика виготовлений з алюмінієвого сплаву, забезпечуючи тим самим довгий термін експлуатації цього девайса.


За розміром і зовнішнім виглядом цей ліхтарик нагадує звичайну кулькову ручку. Ліхтарик дуже зручно носити в кишені медичного халата або кишені сорочки, піджака, брюк і т.д.
Сталева тонка кліпса додає зручності і комфорту при носінні LED ліхтарика на одязі, в барсетці або жіночій сумочці.


Цей світлодіодний медичний ліхтарик має вишуканий дизайн та привабливий зовнішній вигляд. Колірна гамма LED ліхтариків досить широка, щоб можна було обирати цей девайс в улюбленому кольорі, а також для гармонійного поєднання кольору ліхтарика з кольором одягу.


Як джерело живлення, девайс використовує 2 міні-пальчикові батареї типорозміру AAA. Одного комплекту батарей вистачає на досить тривалий час, бо встановлений світлодіод дуже економічний і споживає мало енергії.


Діагностичний ліхтарик дуже простий в експлуатації, надійний, компактний та легкий.
Варто зазначити, що такий діагностичний ліхтарик повинен мати кожен фельдшер, педіатр, ЛОР лікар, та, звичайно ж, лікар швидкої допомоги, адже за допомогою цього простого інструменту можна швидко і точно діагностувати стан пацієнта.
На корпусі медичного ліхтарика є ряд різних вимірювальних шкал для діагностичних цілей.


У цьому ліхтарику рефлектор світлодіода знімний, тобто, його можна легко відкрутити і, при необхідності, замінити на інший (з іншим кольором, потужністю або колірною температурою).


Характеристики

Матеріал: Алюмінієвий сплав + нержавіюча сталь.
Живлення: 2 батарейки ААА (в комплект не входять).
1 режим роботи: включення / виключення.
Розміри: Довжина 13.5 см., діаметр: Ø12 мм.
Колір (перламутр): Бузковий, синій, зелений, червоний, жовтий.
Вага ліхтарика без батарей: 18.5 гр.


Комплектація

Діагностичний ліхтарик - 1шт.


LED ліхтарик діагностичний для медичних працівників
Створити та надіслати замовлення
    • ?
    • ?

    • (ліміт 10000 символів)
    • залишилось:

Фотографії сайту з копірайтом являють собою інтелектуальну власність що не підлягає несанкціонованому використанню у комерційних цілях без згоди автора.
При використанні фотографій сайту, а також будь-яких їх частин або фрагментів, пряме, індексоване посилання на сайт kram.profoto.lviv.ua обов'язкове.