каталог elektrotovary фото товаракаталог flashlight фотографія товару №1каталог elektronika зображення товарів
Описання товару

Діагностичні медичні ліхтарики мають світлодіод з теплим, жовтим світлом. Вони можуть використовуватися в медицині, наприклад, працівниками швидкої медичної допомоги, ЛОР лікарями, стоматологами, педіатрами і т.д.


Корпус даних діагностичних ліхтариків виготовлений з алюмінію, що забезпечує довговічність даних виробів.
Розмірами і зовнішнім виглядом ці ліхтарики нагадують кулькову ручку. Ці ліхтарики зручно носити в кишенях медичних халатів або сорочок, піджаків, брюк і т.ін.


Сталева кріпильна кліпса із дзеркальною поверхнею забезпечить зручність і комфорт при носінні даних ліхтариків на верхньому одязі, в жіночій сумочці або чоловічий барсетці.


Ці діагностичні ліхтарики дуже прості в експлуатації, міцні, компактні і майже невагомі.
Справедливості заради варто відзначити, що такі діагностичні ліхтарики повинні бути в арсеналі кожного ЛОР лікаря, фельдшера, педіатра, ну і, природно, у лікарів швидкої допомоги, бо за допомогою цього чудового інструмента можна швидко визначити стан пацієнта.


Джерело живлення, яке використовують дані ліхтарики - це популярні міні-пальчикові батарейки типорозміром AAA.
Кількість батарей - 2 шт. Одного комплекту міні-пальчикових батарейок вистачає на довго, адже вмонтований світлодіод досить економічний і споживає мізер енергії.


Ці світлодіодні медичні ліхтарики наділені сучасним дизайном і привабливим зовнішнім виглядом.
На корпусі даних LED ліхтариків відсутні будь-які графічні елементи. Ці ліхтарики доступні до продажу у двох найпопулярніших колірних варіантах - чорний та синій. Ви можете вибрати один з цих кольорів, щоб колір ліхтарика гармонійно поєднувався з кольором вашого одягу чи аксесуарів.


Характеристики

Матеріал: Алюмінієвий сплав + нержавіюча сталь.
Живлення: 2 батарейки ААА (не входять у комплект).
1 режим роботи: ввімкнення / вимкнення.
Розміри: Довжина 13.5 см., діаметр: Ø12 мм.
Кольори: Синій перламутр, чорний глянець.
Вага ліхтарика: 17 гр.


Комплектація

Світлодіодний медичний ліхтарик - 1шт.


Ліхтарики медичні для діагностики (жовте світло)
Створити та надіслати замовлення
    • ?
    • ?

    • (ліміт 10000 символів)
    • залишилось:

Фотографії сайту з копірайтом являють собою інтелектуальну власність що не підлягає несанкціонованому використанню у комерційних цілях без згоди автора.
При використанні фотографій сайту, а також будь-яких їх частин або фрагментів, пряме, індексоване посилання на сайт kram.profoto.lviv.ua обов'язкове.