каталог foto фото товаракаталог navushnyky фотографія товару №5каталог navushnyky зображення товарів
Описання товару

Універсальний шарнірний тримач типу «C-3» для фотоспалахів та фото-парасольок. Сумісний з різноманітними моделями зовнішніх спалахів багатьох виробників зі стандартним кріпленням роз'єму «холодний черевик».


Фототримач типу «C-3» встановлюється на студійній стійці з різьбленням 3/8" або на будь-який штатив з різьбою 1/4". За допомогою додаткового перехідника, який йде в комплекті, цей тримач можна встановити на будь-якому іншому фото-обладнанні з кріпильним різьбленням 1/4" або 3/8".


Положення спалаху із закріпленою парасолькою регулюється, як у вертикальній, так і в горизонтальній площині, завдяки тому, що основа має шарнірне кріплення, таке ж як на шарових головках для штативів.


Тримач оснащений отвором із затискним гвинтом, за допомогою якого можна встановити парасольку на просвіт/відбиття або парасольку-софтбокс зонтичного типу, і використовувати його для управління студійним світлом.


Фототримач виготовлений з металу, поєднує в собі як компактні розміри та вагу, так і міцну конструкцію та довгий термін служби.


Характеристики

Діаметр під шпильку стійки: 5/8".
Вантажопідйомність: 5 кг.
Матеріал: сплав алюмінію + ABS (ручки зажимних гвинтів).
Висота: 106 мм.
Внутрішній діаметр корпусу: 16 мм.
Діаметр корпусу: 27 мм.
Вага: 112,6 г.


Особливості
 • Сумісність з різними моделями накамерних фото-спалахів.
 • Можливість використання фотопарасольки.
 • Можливість установки спалаху під будь-яким кутом.
 • Надійна і міцна конструкція з металу.
 • Простий у експлуатації.

Комплектація

Шарнірний тримач типу «C-3» - 1 шт.
Адаптер 3/8",1/4" - 1 шт.


Примітки:
Цей тримач не підходить для фотоспалахів Sony і Minolta. Для установки даних спалахів необхідно використовувати спеціальний адаптер.


Фототримач шарнірний тип «C-3» для спалахів і парасольок
Створити та надіслати замовлення
  • ?
  • ?

  • (ліміт 10000 символів)
  • залишилось:

Фотографії сайту з копірайтом являють собою інтелектуальну власність що не підлягає несанкціонованому використанню у комерційних цілях без згоди автора.
При використанні фотографій сайту, а також будь-яких їх частин або фрагментів, пряме, індексоване посилання на сайт kram.profoto.lviv.ua обов'язкове.