каталог elektrotovary фото товаракаталог pc фотографія товару №6каталог foto зображення товарів
Описання товару

Commlite CoMaster - це багатофункціональна система розвантаження фотографа із захистом фотокамери від дощу, а також вона допоможе уникнути зіткнення між собою двох закріплених фотокамер або непередбаченого падіння однієї з них.


Переносний жилет з кобурою - це одна з тих систем розвантаження, яка спеціально розроблена для професійних фотографів які працюють на відкритому повітрі. Дана система розвантаження є найкращим інструментом для перенесення камер на відкритому повітрі.


Компоненти системи розвантаження Commlite


Переносний жилет може складатися з трьох основних компонентів, що робить вашу зйомку більш гнучкою і зручною:

 1. Жилет з передракальною оболонкою (CS-S20-H1);
 2. Кобура з поясом (опціонально);
 3. Тримач для лінз (опціонально).

Особливості
 1. Можливість носіння двох фотокамер одночасно.
 2. Швидкий доступ до камер.
 3. Захист камер від падіння і зіткнення між ними
  • Відмінна особливість даної системи, в порівнянні з іншими, полягає в тому, що дві закріплені фотокамери ніколи не зіткнуться між собою під час руху фотографа.
  • Даною конструкцією забезпечується запобігання зіткнень фотокамер при активному русі фотографа, наприклад, нахилах, присядах і т.д.
  • Запобіжний важіль і страхувальні ремені безпеки допоможуть уникнути непередбаченого падіння камери.
 4. Захист камер від дощу
  Захист від дощу (зручна для зйомки в дощовий день) виготовлена ​​з високоякісної тканини і може бути швидко вийнята з внутрішньої кишені.
 5. Комбінований багатофункціональний переносний жилет забезпечує надійне кріплення ваших фотокамер, надає стійкості камерам під час активного руху.
 6. На тильній частині розвантажувальної системи є флуоресцентна смуга для безпечної роботи вночі поблизу проїжджої частини.
 7. Система розвантаження досить багатофункціональна, з гнучким настроюванням різних робочих комбінацій.

Комплектація

Жилет Commlite CS-S20-H1 - 1 шт.


Примітки:

 • Система Commlite CS-S20-H1 виготовлена ​​з високоякісних поліестерових тканин; міцні та довговічні, не мають специфічного запаху.
 • Конструкція жилета розроблена таким чином, щоб знизити до мінімуму тиск на плечі фотографа, а також зробити важку фотокамеру більш комфортною при носінні.
Розвантаження фотографа Commlite CS-S20-H1 з захистом від дощу
Створити та надіслати замовлення
  • ?
  • ?

  • (ліміт 10000 символів)
  • залишилось:

Фотографії сайту з копірайтом являють собою інтелектуальну власність що не підлягає несанкціонованому використанню у комерційних цілях без згоди автора.
При використанні фотографій сайту, а також будь-яких їх частин або фрагментів, пряме, індексоване посилання на сайт kram.profoto.lviv.ua обов'язкове.