каталог foto фото товаракаталог elektrotovary фотографія товару №2каталог navushnyky зображення товарів
Описання товару

Універсальний міні-штатив YD-ZH12 виготовлений з міцного твердого пластику. Штатив досить легкий та компактний. Ідеально підходить для використання в поїздках.
Твердий матеріал: стійко утримує екшн-камеру/бездзеркальну фотокамеру. Конструкцією штатива передбачено його використання у руці.


GoPro інтерфейс - стент для тримачів та адаптерів

Міні-штатив YD-ZH12 оснащений універсальним GoPro стентом, завдяки чому на нього можна встановлювати будь-які тримачі, перехідники та інші аксесуари які входять у комплекти екшн-камер GoPro, ThiEYE, SJCAM та багато інших брендів.


Штатив витривалий до навантажень

Окрім екшн-камер, на міні-штатив YD-ZH12 можна встановлювати компактні фотокамери та навіть DSLR з довгофокусним об'єктивом, наприклад, таким, який зображений на фото № 16. Не зважаючи на компактні розміри та малу вагу, даний міні-штатив достатньо витривалий до таких екстримальних навантажень.


Встановлення на міні-штатив різного обладнання

На цей міні-штатив ви також можете встановлювати зовнішні фотоспалахи, ліхтарики та багато іншого обладнання. Наприклад, щоб встановити на даному штативі ліхтарик, ви можете використати вело-кріплення яке входить у комплект екшн-камер (див. відеоролик, на якому показано як це зробити).


Характеристики

Модель: YD-ZH12.
Матеріал: Пластик, сталь.
Максимальне навантаження: 2 кг.
Розмір: 165 х 43 мм.
Вага: 110,4 г.
Колір: Чорний з блакитним.


Особливості
 • Ідеально підходить для екшн-камер.
 • Ергономічна конструкція рукоятки забезпечує відчуття комфорту.
 • Вбудований стент для екшн-камер GoPro.

Комплектація

Міні-штатив YD-ZH12 - 1 шт.


Міні-штатив YD-ZH12 з вбудованим стентом для екшн-камери GoPro
Створити та надіслати замовлення
  • ?
  • ?

  • (ліміт 10000 символів)
  • залишилось:

Фотографії сайту з копірайтом являють собою інтелектуальну власність що не підлягає несанкціонованому використанню у комерційних цілях без згоди автора.
При використанні фотографій сайту, а також будь-яких їх частин або фрагментів, пряме, індексоване посилання на сайт kram.profoto.lviv.ua обов'язкове.