каталог flashlight фото товаракаталог foto фотографія товару №8каталог elektronika зображення товарів
Описання товару

Штативна відеоголова KINGJOY VT-3510 ідеально підходить не тільки для зйомки відео, але також і фотозйомки.


Голова Kingjoy VT-3510 користується величезною популярністю серед весільних відеографів, які знімають відео на дзеркальні DSLR фотокамери.


Основні переваги відео-голови Kingjoy VT-3510

Основні конструктивні елементи відео головки Kingjoy VT-3510 виготовлені з алюмінієвого сплаву. Виріб наділений високою міцністю і сучасним ергономічним дизайном. Затискні сталеві гвинти оснащені пластиковими адаптивними рукоятками, для зручності в експлуатації.


Рідинний внутрішній механізм Kingjoy VT-3510 забезпечує плавну горизонтальну і вертикальну проводку без ривків. Жорсткість проводки (панорамування) можна змінювати за допомогою спеціальних регуляторів на корпусі відеоголовки.
Горизонтальне обертання голови 360°, а вертикальне 166° (нахил вниз 91°, вгору 75°).


Металеві елементи корпусу мають антиблікове покриття стійке до подряпин.
Сталеві елементи виробу мають гальванічну антиокислювальну поверхню.


Швидкознімна площадка (монтажна плата)

Монтажна плата виготовлена з алюмінієвого сплаву, має покриття антивідблиску, оснащена антиковзаючими гумовими прокладками.


Завдяки універсальності конструкції голови Kingjoy VT-3510, зокрема швидкознімній монтажній платі, відеограф має можливість встановлювати відео камеру на різне устаткування (стедіками, штативи, моноподи), не від'єднуючи плату від камери.


Відео голова Kingjoy VT-3510 володіє досить широким діапазоном положення монтажної плати в посадковому гнізді, що, в свою чергу, дає можливість відеографу врівноважувати фотокамеру на якій встановлені об'єктиви з різною фокусною відстанню, відповідно з різними центрами тяжіння.


Штативні гвинти 1/4" і 3/8" та різьбовий адаптер

Монтажна плата Kingjoy VT-3510 комплектується двома гвинтами з різьбою 1/4" та 3/8" (є плоский шліц під монету або викрутку), що розширює парк застосовуваної фото-відео техніки.


Щоб не загубити один з гвинтів, на корпусі голови (посадочне гніздо площадки) передбачені відповідні різьбові отвори, в які можна вкрутити невикористовуваний штативний гвинт.


Різьбовий адаптер 3/8" на 1/4" служить для кріплення даної голови на штативі або моноподі з посадковою гвинтовою різьбою 1/4".


Забезпечення безпеки при експлуатації Kingjoy VT-3510

Якщо під час зйомки ви випадково зачепили затискний гвинт монтажної плати, камера може впасти на підлогу разом з площадкою. Щоб цього не трапилось, на корпусі голови VT-3510 розташована кнопка-запобіжник червоного кольору. Ця кнопка служить для запобігання вислизання фотокамери з платою при випадково відпущеному затискному гвинті.


Забезпечення правильного горизонту при зйомці

Для забезпечення правильного горизонту при фото-відео зйомці, в конструкції голови Kingjoy VT-3510 передбачено бульбашковий рівень (гідро рівень), завдяки якому можна встановити камеру чітко по лінії горизонту.


Лівостороннє та правостороннє кріплення важеля

Кріплення важеля управління можливо з правого або лівого боку на корпусі голови Kingjoy VT-3510.
В залежності від ваших уподобань чи умов зйомки, ви можете кріпити важіль з будь-якого боку: зазвичай для фотозйомки вибирають лівостороннє кріплення важеля, а для відеозйомки правостороннє.


Вибір кута важеля

Крім вибору сторони кріплення, завдяки спеціальній конструкції кріплення, є можливість регулювати кут важеля, поворот 360°.


Характеристики

Бренд: Kingjoy.
Модель: VT-3510.
Максимальне навантаження: 5 кг.
Матеріал: Алюмінієвий сплав, сталь, пластик, гума.
Штативне гніздо: 3/8".
Діаметр основи: 60 мм.
Штативні гвинти: 1/4" та 3/8".
Розміри голови: Довжина 90 мм., Ширина (включно з ручками гвинтів) 145 мм., Висота 98,8 мм.
Розміри плати: Довжина 90 мм., Ширина 50 мм., Товщина 10,5 мм.
Розміри важеля: Довжина 281 мм., Діаметр труби 13 мм., Діаметр гумової ручки мін. 19, макс. 24 мм., Довжина цієї ж ручки 124 мм.
Горизонтальне обертання: 360°.
Вертикальний кут обертання: +91°/-75°.
Вага: 925 гр.
Колір: Чорний.


Комплектація
 1. Штативна відеоголова KINGJOY VT-3510.
 2. Швидкознімна монтажна плата.
 3. Важіль.
 4. Різьбовий адаптер: 3/8" на 1/4".
 5. Інструкція: Китайська, Англійська мова.
 6. Гарантійний талон.
 7. Фірмова коробка.

Штативна відеоголова KINGJOY VT-3510 для фото-відео зйомки
Створити та надіслати замовлення
  • ?
  • ?

  • (ліміт 10000 символів)
  • залишилось:

Фотографії сайту з копірайтом являють собою інтелектуальну власність що не підлягає несанкціонованому використанню у комерційних цілях без згоди автора.
При використанні фотографій сайту, а також будь-яких їх частин або фрагментів, пряме, індексоване посилання на сайт kram.profoto.lviv.ua обов'язкове.