каталог elektrotovary фото товаракаталог tovary фотографія товару №7каталог foto зображення товарів
Описання товару

Стандартна фотопарасолька на відображення із золотою внутрішньою поверхнею. Головне призначення цього модифікатора - пом'якшення світла спалаху за рахунок розсіювання по всій своїй поверхні, при цьому потужність відображення досить висока завдяки спеціальному покриттю що відбиває світло.


Чорна зовнішня тканина не дає розповсюджуватися світла в сторону від об'єкту, що знімається, що дає додатковий контроль фотографу.


Парасолька виготовлена з високоякісного матеріалу, що забезпечує відмінне відбивання світла. Кількість металевих спиць - 8, діаметр в розкритому стані - 83 см.


Така фотопарасолька прекрасно підходить для портретної, предметної та інтер'єрної фотозйомки. У складеному стані фотопарасолька має довжину 57 см.


Це недороге рішення може стати відмінною підмогою як в студійній роботі, так і на виїзних фотосесіях. На відміну від громіздкого софтбоксу - парасолька займає зовсім небагато місця при зберіганні і транспортуванні і набагато швидше приводиться в робоче положення.


Цей аксесуар відмінно поєднується не тільки з потужними моноблоками, а й зі звичайними накамерними спалахами.
Фотопарасольку можна використовувати як в приміщенні, так і на вулиці.


Характеристики

Матеріал: Нейлон, чорна зовнішня тканина і золотий світловідбиваючий матеріал.
Кількість спиць: 8.
Матеріал спиць та стержня: Метал.
Діаметр стержня: 7,5 мм.
Діаметр в розкладеному стані: 83 см.
Довжина в складеному стані: 57 см.
Вага: 165 г.
Колір: Золотий (внутрішній) і чорний (зовнішній).


Комплектація

Фотопарасолька на відображення чорний-золото, Ø 83 см - 1 шт.

Фото-парасолька Ø83 см. колір чорний-золотий
Створити та надіслати замовлення
    • ?
    • ?

    • (ліміт 10000 символів)
    • залишилось:

Фотографії сайту з копірайтом являють собою інтелектуальну власність що не підлягає несанкціонованому використанню у комерційних цілях без згоди автора.
При використанні фотографій сайту, а також будь-яких їх частин або фрагментів, пряме, індексоване посилання на сайт kram.profoto.lviv.ua обов'язкове.