каталог tovary фото товаракаталог foto фотографія товару №5каталог tovary зображення товарів
Описання товару

Ігрова, бездротова, комп'ютерна, оптична мишка використовує дві звичайні міні-пальчикові батареї розміру AAA, має шість режимів управління на п'яти кнопках, плюс кнопка зміни швидкості курсора.


Представлена ​​тут комп'ютерна миша має сучасний геймерський дизайн, зручна і проста в експлуатації.
Колесо прокрутки даного маніпулятора створено в байкерському стилі, воно нагадує колесо байка.
Ця миша дуже популярна серед геймерів, завдяки агресивному зовнішньому вигляду, міцності конструкції та доступній ціні.


У конструкції мишки є бічні кнопки (назад/вперед), завдяки цьому ви її можете використовувати для комп'ютерних ігор або для швидких маніпуляцій з файлами. Як приклад, перехід або повернення з однієї папки в іншу, можна здійснити за допомогою цих бічних клавіш.


Геймерська мишка може працювати на відстані до десяти метрів від своєї бази (приймача). А частота передачі радіосигналу складає 2.4GHz.
Проте слід мати на увазі, що зв'язок з ноутом або ПК буде стабільним, якщо між мишкою і базою не буде ніяких величезних предметів, або ж немає поруч пристрою, що випромінює потужне електро-магнітне поле.


Як зазначалось вище, жерелом живлення для цієї мишки служать дві міні-пальчикові батарейки типорозміру AAA, проте якщо ви бажаєте істотно продовжити життя встановлених батарейок, мишу слід вимикати при тривалому транспортуванні або при тривалій бездіяльності.


Не потрібно покладатися на вбудовану автоматику миші, яка переводить девайс в режим очікування (сну) при бездіяльності. Так чи інакше, але все-одно частина енергії батареї буде витрачатися, тому мишу потрібно вимкнути.
Для виключення живлення використовуйте перемикач ON/OFF (ВКЛ/ВИКЛ) в нижній частині мишки.


Особливості

При транспортуванні або тривалому зберіганні, приймач потрібно укласти в спеціальне гніздо, яке знаходиться в нижній частині девайсу.

У мишці передбачено 6 режимів управління: права і ліва клавіші, прокрутка колеса, натиск на колесо згори або ж зліва направо, 2 бічні клавіші (назад-вперед), 3-х режимна кнопка перемикання DPI: швидкість переміщення курсору може бути низькою, середньої або високою.


Характеристики

Матеріал: Пластик ABS.
Інтерфейс з'єднання: USB2.0.
Максимальна роздільна здатність: 3200 DPI.
Дальність стабільного зв'язку при частоті 2.4GHz: До 10-ти метрів.
Розміри: Довжина 120мм., Ширина 80мм., Висота 40мм.
Живлення мишки: 2 батареї розміру AAA (не входять у комплект).
Колір: Чорний (матовий).
Вага пристрою (без батарейок): 65.7 гр.


Комплектація

Геймерська миша - 1шт.
Приймач (база) - 1шт.


Примітки:
Мишка пройшла нетривале тестування на платформі W7 64-bit. Девайс працює стабільно, глюків (зависань) або спонтанних відключень помічено не було (тест тривав близько однієї години).

Звертаємо вашу увагу на те, що для підключення даної мишки до комп'ютера, ручна установка драйверів не потрібна, однак ви повинні знати, як правильно підключати цей девайс (для реального покупця коротка інструкція підключення додається).

Ігрова бездротова комп'ютерна оптична миша 2.4GHz 3200DPI 2xAAA
Створити та надіслати замовлення
    • ?
    • ?

    • (ліміт 10000 символів)
    • залишилось:

Фотографії сайту з копірайтом являють собою інтелектуальну власність що не підлягає несанкціонованому використанню у комерційних цілях без згоди автора.
При використанні фотографій сайту, а також будь-яких їх частин або фрагментів, пряме, індексоване посилання на сайт kram.profoto.lviv.ua обов'язкове.