каталог flashlight фото товаракаталог tovary фотографія товару №8каталог elektrotovary зображення товарів
Описання товару

Ігрова, бездротова, оптична миша RAPOO використовує всього одну пальчиковую батарейку AA, і має сім режимів управління.


Завдяки наявності "ігрових" кнопок в конструкції мишки RAPOO, її спокійно можна використовувати для ігор або для будь-яких швидких маніпуляцій, натискаючи бічні клавіші або колесо. Наприклад, перехід/повернення з однієї папки в іншу можна з легкістю здійснити за допомогою бічних клавіш.


Представлена ​​на цій веб-сторінці миша RAPOO наділена витонченим зовнішнім виглядом що запам'ятовується, відрізняється довговічністю в будь-яких умовах експлуатації, дуже легкою, але, в той же час, міцною конструкцією.


Дана мишка може бути розташована до десяти метрів від бази (приймача). Частота передачі радіосигналу складає 2.4GHz.
Однак потрібно зазначити, що зв'язок з ноутбуком або ПК буде стабільним, якщо між мишкою і базою не буде ніяких великих предметів, або ж відсутність поруч пристрою котрий під час роботи випромінює потужне електро-магнітне поле.


Як джерело живлення, мишка використовує всього одну з найпопулярніших батарейок - типорозмір AA.


Щоб заощадити ємність батарей, пристрій потрібно вимикати під час тривалого транспортування або при тривалій бездіяльності мишки. Наприклад, якщо ви йдете з офісу додому на вихідні, мишку бажано вимкнути.


Не дивлячись на вбудовану автоматику, яка при бездіяльності переводить девайс в режим очікування (сну), частина енергії батареї все-одно буде витрачатися, тому мишу краще вимикати.


Характеристики

Інтерфейс з'єднання: USB.
Відстань стабільного зв'язку при частоті 2.4GHz: До 10-ти метрів.
Розміри: 108мм. х 75мм. x 38мм.
Живлення миші: одна батарея типорозміру AA (в комплект не входить).
Вага пристрою (без батарей): 62 гр.
Колір: Чорний (корпус) + червоний перламутр (клавіші).


Особливості

При транспортуванні або зберіганні базу потрібно сховати під кришкою батарейного відсіку (є спеціальне гніздо).
На зворотному боці миші встановлений вимикач живлення ON/OFF (ВКЛ/ВИКЛ).
Конструкцією передбачено 7 режимів управління: колесо, натиск на колесо згори або зліва направо, 2 бічні клавіші (вперед/назад), ліва і права клавіші, 3-х режимна кнопка перемикання роздільної здатності (швидкість переміщення курсору: низька, середня, висока).


Комплектація

Миша RAPOO червоного кольору - 1шт.
Приймач (база) - 1шт.


Примітки:

 • Зверніть увагу, що для підключення миші до ПК, ручна установка драйверів не потрібно, але потрібно знати, як правильно підключати даний пристрій (покупцеві даємо коротку інструкцію підключення пристрою).
 • Дана мишка протестована на платформі W7 64-bit, працює стабільно без зависань і спонтанних відключень (тест тривав близько години).
 • В описі представлені фото реального товару.
Ігрова бездротова миша RAPOO червоного кольору - 1х AA - 7 режимів
Створити та надіслати замовлення
  • ?
  • ?

  • (ліміт 10000 символів)
  • залишилось:

Фотографії сайту з копірайтом являють собою інтелектуальну власність що не підлягає несанкціонованому використанню у комерційних цілях без згоди автора.
При використанні фотографій сайту, а також будь-яких їх частин або фрагментів, пряме, індексоване посилання на сайт kram.profoto.lviv.ua обов'язкове.