каталог pc фото товаракаталог flashlight фотографія товару №8каталог elektronika зображення товарів
Описання товару

Комп'ютерні бездротові ігрові оптичні мишки RAPOO на одну батарею AA мають сім режимів управління.


Представлені на цій сторінці миші RAPOO мають гарний зовнішній вигляд, відрізняються довговічністю експлуатації, легкою але вельми міцною конструкцією.


Як джерело живлення, дані комп'ютерні мишки використовують один з найпопулярніших типорозмірів батарейок - розмір AA.


Для істотної економії батарейок, даний пристрій бажано вимикати при тривалій бездіяльності або ж під час транспортування. Наприклад, якщо ви йдете з офісу на вихідні додому, девайс обов'язково потрібно вимикати.


У цих мишок є автоматичний режим перемикання пристрою в режим очікування (сну) при бездіяльності, однак якась частина енергії встановленої батареї все-одно буде витрачатися, тому раджу вимикати мишку.


Ця миша може перебувати до десяти метрів від приймача (бази). Частота зв'язку з радіосигналу складає 2.4GHz.
Зв'язок з вашим ПК чи ноутбуком буде стабільною за умови відсутності між мишею і базою будь-яких предметів, а також відсутність поблизу пристрою який під час роботи випромінює сильне електро-магнітне поле.


Наявність "ігрових" кнопок в конструктиві мишки RAPOO дає можливість використовувати її для якихось комп'ютерних ігор або для будь-яких швидких маніпуляцій, натискаючи колесо або ж бічні клавіші. Наприклад, швидкий перехід або повернення з однієї папки в іншу, можна легко здійснити за допомогою бічних клавіш, економлячи при цьому багато часу.


В наявності є два варіанти цього девайса: Морської хвилі (синьо-зелений) та блакитного кольору.
При заповненні форми замовлення, будь ласка, вказуйте бажаний колір, а також слід попередньо уточнити наявність моделі з обраним кольором.


Характеристики

Інтерфейс: USB.
Живлення: 1 батарейка розміру AA (не входить у комплект).
Розміри: 108x75x38мм.
Відстань стабільного зв'язку (2.4GHz): До 10-ти м.
Вага (без батарей): 62 гр.
Колір клавіш (перламутр): Морська хвиля (синьо-зелений), блакитний; корпус чорний.


Особливості

При транспортуванні, база ховається під кришкою батарейного відсіку (загубити неможливо).
На тильній стороні миші є вимикач живлення ON/OFF (ВКЛ/ВИКЛ).
7 режимів управління: ліва і права клавіші, колесо, тиск на колесо згори або зліва направо, 2 бічні клавіші (вперед/назад), 3-х режимна кнопка перемикання роздільної здатності (швидкість переміщення курсору: низька, середня, висока).


Комплектація

Миша RAPOO (Морської хвилі або блакитного кольору) - 1шт.
Приймач (база) - 1шт.


Примітки:

 • Для підключення миші ручна установка драйверів не потрібна, однак потрібно знати, як правильно підключати даний пристрій (покупцеві даємо коротку інструкцію підключення пристрою).
 • Миша протестована, працює стабільно без зависань і спонтанних відключень (тест тривав приблизно годину на платформі W7 64-bit).
 • В описі представлені фото реального товару.
Бездротові ігрові мишки RAPOO, 1х AA, 7 режимів
Створити та надіслати замовлення
  • ?
  • ?

  • (ліміт 10000 символів)
  • залишилось:

Фотографії сайту з копірайтом являють собою інтелектуальну власність що не підлягає несанкціонованому використанню у комерційних цілях без згоди автора.
При використанні фотографій сайту, а також будь-яких їх частин або фрагментів, пряме, індексоване посилання на сайт kram.profoto.lviv.ua обов'язкове.