каталог tovary фото товаракаталог pc фотографія товару №6каталог watches зображення товарів
Описання товару

Жорсткі футляри ROBESBON, OKEY ідеально підходять для сонцезахисних та пресбіопічних окулярів.
Дані жорсткі кейси виготовлені з ударостійкого, приємного на дотик матеріалу EVA, що забезпечує надійний захист ваших окулярів від різного роду пошкоджень під час зберігання або транспортування.


Футляр для окулярів має невелику вагу та компактні розміри, має гарну зносостійкість і довговічність експлуатації завдяки застосуванню якісних матеріалів. Дані жорсткі футляри для окулярів мають стильний вигляд і сучасний дизайн.


Внутрішні стінки кейсів для окулярів мають м'яку тканинну оббивку. Завдяки м'якій оббивці ваші сонцезахисні або пресбіопічні окуляри для читання отримують додатковий захист від подряпин скляних і пластикових поверхонь.


Характеристики

Бренд: ROBESBON, OKEY.
Матеріал: EVA, нейлон, метал, пластик.
Розміри: Довжина 17 см., Ширина 8 см., Висота 6 см.
Вага ROBESBON: 49,8 гр.
Вага OKEY: 43 гр.
Колір: Чорно-сірий.


Комплектація

Жорсткий кейс для окулярів ROBESBON (з карабіном) або OKEY (з оригінальною серветкою) - 1шт.


Примітки:
При оформленні замовлення вказуйте бажану фірму футляра для окулярів ROBESBON або OKEY.Жорсткий футляр кейс для сонцезахисних і пресбіопічних окулярів
Створити та надіслати замовлення
    • ?
    • ?

    • (ліміт 10000 символів)
    • залишилось:

Фотографії сайту з копірайтом являють собою інтелектуальну власність що не підлягає несанкціонованому використанню у комерційних цілях без згоди автора.
При використанні фотографій сайту, а також будь-яких їх частин або фрагментів, пряме, індексоване посилання на сайт kram.profoto.lviv.ua обов'язкове.